+37256848317
Laki 7, 10621, Tallinn, Estonia

Ettevõtte Logoga Riidest Kotid

5 põhjust oma logoga puuvillaste kottide kasutusele võtmiseks

Meil on hea meel tervitada teid meie veebisaidil: sest kui olete siin, tähendab see, et mõtlete juba alateadlikult või teadlikult oma logoga kottide tellimisele.

Iga mõistlik inimene, kellele majanduslik mõtlemine pole võõras, teeb olulisi otsuseid, kaaludes kõike hoolikalt. Võib-olla just praegu mõtlete, miks teie äri vajab teie ettevõtte logoga puuvillaseid kotte.

On viis põhjust, miks peaksite tellima riidest ostukotid:

1.       Puuvillased kotid on vastupidavad ja kauakestvad. Niipea, kui lisate lõuendist kotile oma ettevõtte logo, tunnete oma kotid linnas kohe ära. Ja mitte ainult teie! Meie puuvillased kotid teenivad omanikku väga pikka aega; neis võib kanda raskeid asju ja sangad, erinevalt kilekottide sangadest, peavad vastu.

2.      Logoga puuvillased kotid sobivad hästi brändipoliitika kujundamiseks, kuna need loovad tarbijale teie ettevõttest positiivse, keskkonnateadliku kuvandi. Mida kvaliteetsemad kotid, seda pikemat aega on teie reklaam teie linna elanikele näha.

3.      Riidest ostukotte saab mõistliku hinnaga osta siit. Loodame, et teie turundusosakonna töötajad on lähedal: arvutage koos nendega välja ühe logoga koti maksumus ja hinnake, kui palju läheb ettevõttele maksma üks teie reklaami vaatamine turunduse seisukohalt: see on uskumatult fantastiline tehing. Odavaid kotte saate valida siit.

4.      Puuvillased kotid on väga keskkonnasõbralikud. Meie planeedi habras tervis on täna ohus ja iga tehtud otsus kajastub ühel või teisel moel keskkonnas.  Orgaanilised ostukotid on valmistatud sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mida on kasvatatud ilma pestitsiidideta ja töödeldud ilma tugevate kemikaalide kasutamiseta. Seega on korduvkasutatavad riidest kotid keskkonnasõbralik alternatiiv kilekottidele.